Acai Berry – jagody, które leczą i odchudzają

Posted under Suplementy na odchudzanie, sposoby na odchudzanie - autor: mirabelka on sobota 26 Listopad 2011 at 11:36
Odchudzanie

Od dawna wiadomo, że w świecie roślinnym znajdziemy wiele gatunków, ktore mają ogromny wpływ na życie i zdrowie człowieka. I bynajmniej nie chodzi tu tylko o muchomora sromotnikowego… Ziołolecznictwo naprawdę działa. Ostatnio naukowcy odkryli też roślinę, której owoce mają ogromne właściwości lecznicze i odchudzające. Acai Berry to fenomen w świecie przyrody. Poznaj je i ty – już mówi o nich cały świat!

Acai Berry to owoce pochodzące z Ameryki Południowej. Konkretnie należą one do tak zwanej specyficznej flory Puszczy Amazońskiej. Są to niewielkie, purpurowe owoce rosnące na jednej z amazońskich palm. to dzięki unikalnemu klimatowi tego regionu oraz wyjątkowo żyznym i czystym glebom jagody Acai Berry mają tyle składników odżywczych. Jednak nic byśmy o nich nie wiedzieli, gdyby nie wyprawa amerykańskiego dietetyka i lekarza. To doktor Alexander Schauss dowiedział się od amazońskich plemion o niezwykłej jagodzie. Owoc ten był tam w dużym poważaniu i stanowił bardzo ważny element diety miejscowych mieszkańców. Twierdzili oni, że to własnie jagodom Acai zawdzięczają swoją siłę, zdrowie i witalność. doktor Schauss postanowił zweryfikować te opowieści i przeprowadził szereg badań laboratoryjnych nad Acai Berry. Oto, co udało mu się odkryć.

Co zawierają jagody Acai Berry?

Okazało się w trakcie badań, że jagody Acai Berry przewyższają pod względem liczby i jakości składników odżywczych inne znane nam owoce. Mają na przykład wielokrotnie więcej witaminy C niż cytrusy czy inne jagody. Poza tym zawierają też bardzo dużo witamin z grupy B, witaminę A oraz witaminę E. Dodatkowo, w Acai Berry można znaleźć blisko trzydzieści zdrowych kwasów tłuszczowych oraz dużo łatwo przyswajalnych aminokwasów. W Acai Berry znajdują się także pierwiastki śladowe niezbedne dla poprawnego funkcjonowania organizmu ludzkiego. Owoce te są także bogate w takie pierwiastki jak wapń, fosfor i potas. To wprawia, że jagody Acai Berry mają bardzo korzystny wpływ na pracę ludzkiego organizmu, nasze zdrowie i wygląd.

Co potrafią jagody Acai Berry?

Dzięki składnikom odżywczym jagody Acai Berry wspomagają pracę całego naszego organizmu. Sprawiają, ze funkcje życiowe są zdynamizowane. Dzięki wysokiej zawartości przeciwutleniaczy jagody Asai mają właściwości odmładzające i hamujące procesy starzenia. antyoksydanty zawarte w tych owocach są też wykorzystywane w profilaktyce nowotworowej. Jagody Acai wspierają pracę układu immunologicznego czyli poprawiają odporność i pomagają zapobiegać infekcjom. Bardzo pozytywnie wpływają na pracę układu krążenia, minimalizując ryzyko takich schorzeń jak zawał czy miażdżyca. Obniżają tez poziom złego cholesterolu we krwi. To jeszcze nie wszystko! Jagody Asai dzięki zawartym w nich składnikom pomagają pokonać problem bezsenności – ułatwiają zasypianie i sprawiają, że sen jest mocny i zdrowy, co pozwala na regenerację organizmu. Acai Berry wpływają także pozytywnie na życie seksualne i pozwalają zapobiegać zaburzeniom erekcji. Dzięki temu, że zawierają luteinę wspomagają prawidłową pracę oczu i zapobiegają ich zmęczeniu. Są polecane szczególnie dla tych, którzy pracują często przy komputerze. Poza tym jagody te wspomagają koncentrację i dodają energii lepiej niż filiżanka mocnej kawy! A przy tym nie mają negatywnych skutków tak jak kofeina. Acai Berry mają też właściwości detoksykacyjne, czyli wspomagają oczyszczanie organizmu. Pozytywnie wpływają także na pracę układu trawiennego i wydalniczego i zapobiegają chorobom w obrębie nerek i pęcherza moczowego.

Poznaj skuteczne tabletki odchudzające z Acai Berry

Jedną z ważniejszych cech jagód Acai Berry są ich właściwości odchudzające. Jagody Asai poprawiają metabolizm i sprawiają, że przemiana materii przyspiesza. Dzieje się to naturalnie i bez skutków ubocznych. To dlatego ekstrakt z Acai Berry jest dziś chyba najczęściej wykorzystywanym naturalnym środkiem w preparatach odchudzających. Dobre tabletki odchudzające z Acai Berry to na przykład Acai Flush. Poznaj je bliżej!

Acai Flush jest jednym z niewielu tak szybko działających środków na odchudzanie. Acai Flush jest tak wyjątkowy ponieważ zawiera w sobie powiązanie jagody Acai i Colon Cleanse. Pierwszy z tych składników niesamowicie wpływa na poprawę metabolizmu, częściowej utraty łaknienia, a także jest źródłem antyoksydantów, co powoduje przeciwdziałanie wolnych rodników. Natomiast drugi składnik jest wyjątkowym sposobem na naturalne przeczyszczenie. Dzięki niemu w szybki sposób utracisz zbędne kilogramy, ale także oczyścisz organizm z wszelkich toksyn, co dobrze wpłynie na Twój układ krwionośny i serce. Zharmonizuje on także Twój układ immunologiczny. Acai Flush, poza oczywistymi skutkami utraty wagi, potrafi także działać przeciwzapalnie, a także przeciwdziała biegunkom, wzdęciom i zaparciom. Jagoda Acai jest wyjątkową rośliną znajdującą się w Dolinie Amazonki i już tam jej unikalne właściwości został odkryte. Natomiast Psyllium Husk jest rośliną, która naturalnie pobudza efekt przeczyszczający organizmu.

Podobne artykuły:

  1. Odchudzające jagody Acai berry
  2. Acai berry – czy warto?
  3. Acai Berry: twoja naturalna metoda odchudzania
  4. Czy Acai Bery to rzeczywiście tak skuteczny środek odchudzający? Poznaj go bliżej!
  5. Super jedzenie: jagoda Acai


Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URI

Dodaj komentarz

© Copyright 2022 Ćwiczenia odchudzające All Rights Reserved