Hoodia Gordonii Plus opinie

Posted under Suplementy na odchudzanie, bezpieczne odchudzanie, sposoby na odchudzanie - autor: a.m. on czwartek 3 Grudzień 2009 at 14:09
Odchudzanie

„Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie?” – to znany cytat z klasycznej bajki, to także ukryte pytanie, które wiele kobiet, a nawet mężczyzn stawia w myślach, gdy staje rano przed lustrem. Robienie makijażu, golenie oraz mycie zębów, prowokują do krytycznej oceny własnej sylwetki. Co na to lustro? Gdyby faktycznie mogło mówić, pewnie dość często powtarzałoby: „Wyglądasz całkiem nieźle, tylko hm… ten nadmiar kilogramów!” No i już wiadomo. Nawet jeśli jest to tylko przekaz wizualny, a nie werbalny, cały dzień może nam zepsuć. Patrzymy krytycznie w lustro i pojawia się pytanie. Co zrobić, by było lepiej? Lustro, okrutne i szczere, podpowiada: „Jeść mniej!”. Łatwo powiedzieć, ale jak to zrobić? Potem, jeśli się uważnie wsłuchamy Hoodia Gordonii Plus opinie dziwną od zwierciadła usłyszymy.

Nim uznamy to tylko za humorystyczną powiastkę i stwierdzimy, że normalny człowiek z lustrem nie rozmawia, zastanówmy się, czy problem nadwagi nas nie dotyczy. Natomiast odnośnie samego Hoodia Gordonii Plus opinie wyraziło nie tylko lustro, ale także wielu zadziwionych działaniem tego preparatu klientów.

Hoodia Gordonii prosto z pustyni Kalahari

Hoodia Gordonii jest rośliną, którą zachodnia cywilizacja odkryła zaledwie kilka lat temu. Natomiast Buszmeni z okolic pustyni Kalahari używają jej przynajmniej od kilku setek lat. Jest to kaktus, którego żucie zmniejsza lub całkowicie redukuje uczucie głodu. Wędrujący przez pustynię tubylcy żuli go, by głód ich nie osłabiał w czasie marszu i mogli lepiej koncentrować się na podjętych zadaniach. Tropieniu zwierzyny lub wroga.

O odkryciu świat został poinformowany przez kanadyjską telewizję CBC w 2004 roku. Szybko pojawiły się preparaty wspomagając odchudzanie mające w składzie tę roślinę. Jednym z nich jest Hoodia Gordonii Plus opinie na jego temat są jednoznaczne, choć o wszystkich suplementach mających w nazwie Hoodia, nie można napisać tak samo pochlebnie.

Jak zwykle, pojawiają się oszuści!

Właśnie dlatego Hoodia Gordonii Plus opinie miał aż tak bardzo dobre, bo jako nieliczny rzeczywiście zawiera opisywaną roślinę. Pokazało się na rynku sporo innych produktów, które mimo nazwy i wypisanego na etykiecie składu, w rzeczywistości nie mają nic wspólnego z Hoodia Gordonii. Są to zwykle podróbki. Wykorzystano społeczne zainteresowanie wzbudzone programami telewizyjnymi na całym świecie, by oszukiwać setki klientów. Jeśli więc przeczytacie lub usłyszycie na temat Hoodia Gordonii Plus opinie negatywne, to ich autorami są zapewne osoby, które dały się nabrać na tanie podróbki. Teraz we wszystkim co ma w nazwie Hoodia, wietrzą oszustwo. Trudno im się dziwić, ale jednocześnie trzeba pamiętać, że jest to krzywdząca krytyka dla tego suplementu.

Sztuka iluzji

Nasz centralny układ nerwowy działa w specyficzny sposób. Weźmy dla przykładu projekcję filmową. Nasze oko widzi tak naprawdę ruch szybko przesuwających się klatek filmowej taśmy, natomiast nasz mózg interpretuje to jako sceny z życia. Widzimy poruszających się ludzi, zwierzęta i samochody. Sami budujemy iluzję! U jej podstaw leży przyzwyczajenie. Porównujemy kinowy obraz do scen z życia. Może to wydać się dziwnie, ale podobnie nasz mózg „zarządza” jedzeniem. Przyzwyczajony do większych niż w rzeczywistości jest to konieczne, ilości jedzenia, ciągle domaga się nowych porcji.

Jeśli pojawi się czynnik iluzoryczny, odpowiednik taśmy filmowej, w tym wypadku będzie to Hoodia Gordonii Plus opinie naszego mózgu (jeśli można go tak personifikować) zmienią się radykalnie. Cały czas będziemy mieli wrażenie sytości.

Lepiej zostać Miss World za rok niż za miesiąc…

Wprawdzie na temat samego Hoodia Gordonii Plus opinie są bardzo entuzjastyczne i wszyscy podkreślają, że jest to preparat bezpieczny dla zdrowia, to jednak chciałbym przestrzec przed niewłaściwym stosowaniem tego suplementu. Bezwzględnie trzeba zadbać o zbilansowaną dietę. Mamy jeść mniej, ale nie znaczy to, że mamy w ogóle przestać się odżywiać. Taka pokusa może się pojawić. Organizm musi otrzymać minimum makro i mikroelementów. Jeśli nasza waga będzie spadać w tempie szybszym niż 3 kg na tydzień, trzeba nieznacznie zwiększyć ilość jedzenia. Najlepiej jeść pięć do sześciu małych posiłków w ciągu dnia.

W czasie odchudzania, niezależnie czy z Hoodia Gordonii Plus czy też bez, trzeba zachować umiar i rozsądek. Zbyt często mamy skłonności do popadania w skrajności. Jemy albo za dużo albo nic. I jedno i drugie jest niekorzystne dla zdrowia i może wywołać poważne powikłania.

Nowe perspektywy

Szczupła wysportowana sylwetka otwiera w życiu wiele nowych możliwości. Już sam fakt wzrostu samooceny powoduje, że traktujemy lepiej ludzi, a oni nas. Dzięki rozsądnemu wykorzystaniu Hoodia Gordonii Plus opinie na nasz temat na pewno będą lepsze. Być może otworzą się horyzonty na dobrą pracę lub miłość życia?

4,80_S

Podobne artykuły:

 1. Hoodia Gordonii vs herbatki przeczyszczające
 2. Nauka przeciw nadwadze: fucoxanthin
 3. Odchudzające jagody Acai berry
 4. Poznaj trzy najskuteczniejsze preparaty na odchudzanie


3 komentarzy »

 1. komentarz - autor: arielka — 07/08/2012 @ 18:44

  Od kilku miesięcy zażywam Hoodię. Zamówiłam ją tutaj http://www.hoodiagordoniiplus.com.pl i z czystym sumieniem mogę polecić. Tabletki działają – apetyt jest znacznie mniejszy, co pozwala mi skutecznie zwalczyć nadwagę. Jestem już 9 kilo lżejsza :D

 2. komentarz - autor: candymandy — 23/11/2012 @ 08:06

  Ja też zażywam Hoodię Gordonii i cały czas chudnę. Ważę już 8 kg mniej, a zaczęłam odchudzanie 1,5 miesiąca temu. Oczywiście do tego ćwiczę i jem zdrowo. Żadna “cudowna dieta” tak na mnie nie zadziałała. Zastanawiam się tylko co będzie jak odstawię tabletki, ale mam nadzieję, że efekt pozostanie :D

 3. komentarz - autor: maja — 22/02/2013 @ 20:43

  z tego c o mi wiadomo trzeba przede wszystkim uwazac na podróbki, bo jest ich naprawde duzo, potem trzeba troche zaczekac az hoodia skumuluje sie w organizmie a potem to juz calkowicie i totalnie z gorki w koncu czlowiek panuje nad swoim apetytem i chudnie, sprawdzone przetestowane dziala :-)

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URI

Dodaj komentarz

© Copyright 2022 Ćwiczenia odchudzające All Rights Reserved