Hoodia Gordonii vs herbatki przeczyszczające

Posted under Suplementy na odchudzanie, sposoby na odchudzanie - autor: mirabelka on poniedziałek 29 Sierpień 2011 at 21:42
Odchudzanie

Wiele osób chcąc pozbyć się zbędnych kilogramów chwyta się różnych metod. Trzeba przestrzec jednak, że niektóre z nich przynoszą niekiedy opłakane skutki. Na szczęście Hoodia Gordonii do nich nie należy.

Gros osób nadwrażliwych na punkcie wyglądu swojego ciała, dążąc do idealnego, w ich mniemaniu, wyglądu nie dokonuje najlepszego wyboru. Skutki różnego rodzaju „cudownych” diet, herbatek, podejrzanych tabletek, suplementów pełnych chemii okazują się być dramatyczne. A przecież, można spróbować metod sprawdzonych, naturalnych, bez kombinowania, dających gwarancję, że się uda. Taką gwarancję daje perełka afrykańskiej flory: Hoodia Gordonii

Herbatki odchudzające nie zawsze bezpieczne

Reklamowane tu i tam cudowne herbatki, mające spowodować, że schudniemy bardzo często okazują się być marketingowym bublem. W rzeczywistości okazują się być zwykłymi produktami przeczyszczającymi. Długotrwałe stosowanie takich herbatek może powodować rozregulowanie organizmu, niejako „nauczenie” go, że bez herbatki ani rusz, zaburzenie metabolizmu, a nawet trwałe uszkodzenie wątroby.

Jeszcze gorzej sytuacja wygląda w przypadku dziwnych preparatów, które mogą poważnie nadwyrężyć nasze zdrowie. Podobnie rzecz ma się z radykalnymi dietami, które mogą prowadzić do anoreksji, bulimii, czy zaburzeń hormonalnych.

Hoodia Gordonii jest bezpieczna

Preparaty w kapsułkach oparte na tej niezwyczajnej roślinie rodem z Afryki Południowej są bezpieczne. Oczywiście te, które posiadają odpowiednie certyfikaty i gwarancję skuteczności takie jak. na przykład Hoodia Balance, czy Hoodia Gordonii Plus. Skład tych preparatów oparty jest na oryginalnej (!) wersji kaktusa afrykańskiego. Zawarty w nich ekstrakt z rośliny Hoodia Gordonii powoduje radykalne zmniejszenie łaknienia i gwarantuje spadek wagi nawet o 3 kilogramy w ciągu tygodnia. Najważniejsza informacja jest taka, że preparaty te są w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia i nie powodują potencjalnych efektów niepożądanych. W połączeniu ze zrównoważoną dietą i aktywnym trybem życia powodują znakomite efekty.

Skąd wzięła się Hoodia Gordonii?

Z Afryki. A konkretnie, została odkryta przez naukowców z południowej części Czarnego Łądu, a następnie w połowie lat 90-tych ubiegłego wieku – opatentowana. Hoodia Gordonii to odmiana kaktusa rosnąca pierwotnie na terenie pustyni Kalahari. Po zaznajomieniu się z jej walorami nastąpił szybki popyt na tę roślinę. Zapotrzebowanie było tak wielkie, że rząd RPA wprowadził jej ochronę uznając ją za gatunek zagrożony. Bez dwóch zdań Hoodia Gordonii to prawdziwy skarb natury.

Jak stosować te preparaty?

Zarówno Hoodia Gordonii Plus jak i Hoodia Balance to preparaty w kapsułkach. Hoodia Gordonii Plus – te tabletki należy przyjmować raz dziennie (2 tabletki) na pusty żołądek przed posiłkiem. Tabletki Hoodia Balance z kolei ze względów praktycznych należy przyjmować zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Warto również wspomnieć o preparacie Hoodia Chaser. Jest to preparat w formie kropel na odchudzanie zawierający wyciąg z kaktusa Hoodia Gordonii. Krople te mają na celu zmniejszenie uczucia głodu.

Pamiętajmy zatem, żeby zamiast eksperymentów wykorzystać to co naturalne i sprawdzone i co daje gwarancję osiągnięcia pożądanego efektu.

Podobne artykuły:

  1. Hoodia Gordonii Plus opinie
  2. Poznaj trzy najskuteczniejsze preparaty na odchudzanie


1 komentarz »

  1. komentarz - autor: karolla — 16/02/2013 @ 21:03

    hej, ja od dwóch tygodni stosuję hoodię chaser i w końcu chudnę tzn. nie mam aż takiej potrzeby jedzenia jak zawsze i udaje mi sie wytrwać na diecie – bezboleśnie. Jak dla mnie rewelacja bo już dwa kilo na wadze mniej!

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URI

Dodaj komentarz

© Copyright 2022 Ćwiczenia odchudzające All Rights Reserved